לימס סטודיו לעיצוב פינות ישיבה, וילונות ופופים ייחודיים 1-700-506033

פופים מעוצבים

אנו מציעים לכם מגוון עשיר של פופים נוחים, יפים ואיכותיים. מגוון כריות הישיבה שלנו יוסיפו חמימות ורכות לבית. תוכלו להשתמש בפופים בפינת המשפחה, בסלון, ובחדרי השינה. פופים מעוצבים ישנו את האווירה גם במוסדות כמו בתי ספר, מועדוניות, מרכזי נוער וספריות. לכל גזרת פוף ניתן לבחור בד וצבע בעיצוב אישי כך שיתאים לאווירת הבית או החדר.

פופים במבחר ענק

בלימס ניתן למצוא מגוון גדול של פופים ייחודיים, אשר כולם מעוצבים ונתפרים אצלנו בסטודיו ומיוצרים ברמת גימור גבוה ביותר. מגוון המוצרים שלנו כולל החל מפופים לחדרי ילדים ועד כריות רביצה ענקיות ממיטב בדי הריפוד לחדרי מגורים או פינות טלוויזיה.
בין הדגמים אנו מציעים פוף קלאסי עגול, פוף רביצה מבד לייקרה גמיש, כורסת הנקה ועד פוף כורסא בגזרה ייחודית ללימס.

כל הפופים האיכותיים שלנו מיוצרים בגדלים שונים החל מפוף קטן בקוטר של 65 ס"מ כך שיתאים לחדר ילד קטן או לחילופין פוף ענק בקוטר 120 ס"מ מבדי ריפוד או פוף מבד לייקרה גמיש באורך 2 מ' המתאים לרביצה זוגית או לשכיבה.

הבדים

מגוון בדים אפשרי בהתאם לצורך ולמחיר החל מבדי כותנה עד לבדי ריפוד איכותיים, כן ניתן להזמין פוף קלאסי גם מבד סקאי.

העיצוב – שילובי בדים

בסטודיו קיימים מגוון רחב של דגמים, כך שניתן לבחור מתוך מגוון רחב של דגמי הבדים בסטודיו ולעצב ביחד פוף ייחודי בהתאמה אישית.

האיכות

כל הפופים נתפרים אצלנו בסטודיו בתפירה כפולה על מנת לשמור על אורך חיי הפוף.

ביטנה

הביטנה עשויה מבד לייקרה גמיש מגיעים עם ביטנה על מנת להקל על הסרת הצפוי לכביסה, כמו כן קיימת אופציה להוסיף ביטנה גם לשאר הדגמים.

אנו מציעים לכם מגוון עשיר של פופים נוחים, יפים ואיכותיים.
מגוון כריות הישיבה שלנו יוסיפו חמימות ורכות לבית. תוכלו להשתמש בפופים בפינת המשפחה, בסלון, ובחדרי השינה. ישנו את האוירה גם במוסדות כמו בתי ספר, מועדוניות, מרכזי נוער וספריות.
לכל גזרת פוף ניתן לבחור בד וצבע בעיצוב אישי כך שיתאים לאווירת החלל.

 

פרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנות בטלפון 054-7250779, לימור או 03-9643677,
בימים א' עד ה' בין השעות 09:00 עד 19:00 או ביום ו' בין השעות 08:00 עד 13:30