לימס סטודיו לעיצוב פינות ישיבה, וילונות ופופים ייחודיים 1-700-506033

פופים סרוגים בעיצובים ייחודיים

היום כל עיצוב שמיועד לכל חלל דורש מקוריות עיצובית ועם זאת שיעניק חום ואינטימיות. בטח כשמדובר על חלל של סלון ביתי. סלון הבית שלו הוא חלל שבו אנו נוהגים להשיל את כל היום מעלינו, להתרווח וליהנות מישיבה משפחתית עם חברים ועם כל היקרים סביבנו. אנחנו נרצה לחוש בנוח בחלל ולהתרפק עליו ואחד הפריטים שיסייעו לנו בתחושה הזו הם הפופים.

כל פוף סרוג שנבחר יקנה לנו את התחושה הנוחה שאותה אנחנו מחפשים. נוכל סתם לרבוץ עליו, לצפות במסך הטלוויזיה, לנמנם, לקרוא ולשחק בנייד. פוף הוא ריהוט לכל דבר, לכן יותר ויותר מעצבים מייצרים פופים במגוון של מרקמים וצבעים כדי להתאים אותם לכל חלל ולכל סגנון עיצובי. הטרנד החדש היום הוא ה- פוף סרוג.

פוף סרוג מעוצב בחלל החדר

פופים סרוגים

היום יותר מתמיד, נבחין במוצרים דקורטיביים שמיועדים למכלול של מטרות. במידה ונרצה לרכוש פוף כדאי שנבין בדיוק כיצד ואיפה הוא הולך לשמש אותנו. פופים סרוגים הם גם נעימים למגע, גם יפים ומיוחדים למראה וגם מקנים את התחושה הביתית והקלאסית בכל חלל. הם מגיעים במגוון של צבעים ומרקמים, הם צבעוניים ומשמחים.

כיצד לרכוש נכון?

כמו כל דבר שאנחנו מבקשים לרכוש גם כאן נאלץ לעשות עבודת מחקר קצרה ולתור בין חנויות מעצבים של פופים סרוגים. חשוב שנדע היכן אנחנו מעוניינים לאכלס את הפוף, בחצר, בגינה או בפנים הבית, שכן יש לזה השפעה מכרעת על הבחירה של הפוף. יש מגוון שלם של סגנונות שונים שמתוכם נצטרך לדוג את המוצר הכי יפה והכי מעוצב שלנו. חשוב לבדוק את איכות הפופים, במידה ומדובר בפוץ מעוצב וסרוג, רצוי לבחון את הסריגה, אם היא אכן איכותית ומסריג שהוא איכותי, את העמידות של הסריג וכו’.

לימס עיצובים בבד מציגים בפניכם קטלוג פופים מעוצבים – לצפייה בקטלוג פופים

לימס סטודיו לעיצוב פופים סרוגים

לסיכום

יאמר שכל תהליך של קניית פוף סרוג עיצובי ומסוגנן צריך בסופו של דבר להיות גם יעיל ונוח. לכן גם חשוב לבדוק אותו ולבחון אותו טרם לקנייה, לשבת עליו זמן מה ולהרגיש עד כמה הוא נוח, ואם נתקשה לקום ממנו כנראה שזה הפוף שאותו כדאי שנבחר.

חייג עכשיו!
waze