לימס סטודיו לעיצוב פינות ישיבה, וילונות ופופים ייחודיים 1-700-506033

פינות ישיבה מודולריות

הרגילו אותנו לחשוב על רהיטים כעל עצמים מוצקים, העומדים בזכות עצמם ולא אמורים ל’התערבב’ עם רהיטים אחרים. קונספט עיצובי חדש בעולם הריהוט מנסה לקרוא תגר על האקסיומה הזו – תכירו את טרנד הריהוט המודולרי.

מה זה בכלל ריהוט מודולרי?

תפיסת הריהוט המודולרי רואה ברהיטים מוצר דינמי שמשאיר הרבה מקום לדמיון ולצרכים המשתנים של הלקוח. קחו, למשל, את המקרה של פינת ישיבה בסלון. בעוד שמערכת ישיבה ‘רגילה’ בסלון מחייבת אותנו מראש להחליט אם אנחנו רוצים ספה של שניים ושלושה מושבים ושתי כורסאות – וכך זה יישאר, תמיד – הרי בפינות ישיבה מודולריות הכול הרבה יותר גמיש.

באמצעות ספות מודולריות אנחנו יכולים ליהנות מסידור סלון הכולל ספה בת ארבעה מושבים וספה בת שני מושבים, ומחר אנחנו יכולים לעבור לסידור שיכלול ספה של שלושה מושבים ועוד שלוש כורסאות. כל זה בלי לצאת מהסלון ובלי להזדקק מעזרה של איש.

אחד הגורמים הבולטים בישראל בהובלת בשורת הריהוט המודולרי היא מעצבת הפנים הוותיקה לימור קול שבשנת 2004 ייסדה את סטודיו ‘לימס עיצובים מבד‘ שמתמחה בריהוט מודולרי מבד כגון: ספות מודולריות ופינות ישיבה מודולריות.

פינת ישיבה מודולרית מבד

פינות ישיבה מודולריות בהתאמה אישית

גאוותה של לימור קול על פינות ישיבה מודולריות בהתאמה אישית. תכנון רהיט בחשיבה מודולרית הוא פתרון קלאסי לפינות ישיבה בהתאמה אישית. למעשה, חלק מה-DNA של המונח ‘מודולרי’ קשור ליכולת שלו להתגמש ולהתאים את עצמו לצורך או לרצון של הלקוח. מובן שגם ריהוט מודולרי ראוי לתכנן ולספק בהתאמה אישית של הלקוח.

כי גם ריהוט מודולרי עשוי באבני בניין ספציפיות ואת אלה מבחינת כמות, צבע, מרקם וגודל אפשר לדייק ולזקק לצרכים הקבועים שלו. אחרי שהוגדרה מסגרת הצרכים אפשר לשנות ולשחק עם המרכיבים המודולריים כראות עינינו. דוגמה לפינת ישיבה מבד שמגלמת במלואה את הפוטנציאל הדינמי של ספות מודולריות היא פינת ישיבה מדגם ויה שתמצאו בקולקציה החדשה של סטודיו לימס עיצובים מבד.

לצפייה בקטלוג פינות ישיבה של לימס

ספה מודולרית מבד

פוף וזה חוזר…

כל מי שיסתכל בקטלוג של סטודיו לימס יגלה בו אלמנט נוסף שעושה קמבאק. אלמנט מפתיע זה הוא הפוף. אחת מתופעות הלוואי המשמחות של החשיבה המודולרית זה המקום שהיא מאפשרת לפוף לעשות רנסנאס מרשים. הגמישות הטבעית של הפוף, שבשעתו נתפסה כמוזרה ולא שייכת, משתלבת באופן הרמוני עם הרכות החמימה והאינטימית של מערכות הריהוט המודולרי.

הקו החופשי הניתן באמצעות פינות ישיבה מודולריות מבד מכתיבות דיאלוג עיצובי טבעי עם הפוף ומשאיר לו מקום להתפתח.

ואכן, הפופים בקולקציה של לימס הרבה יותר מדויקים, מעוצבים ובשלים מהפופים שהכרנו פעם. החיות של החומר, השילובים ושבירות הצורה הלא שגרתיות הופכים את הפופים של לימור קול למשהו שברוחו מזכיר פיסול סביבתי איכותי. מבחינת לימור קול זה חלק מהרעיון, והפוף שפעם נתפס כאלמנט פונקציונלי חביב, אבל משעמם מבחינה עיצובית, תופס מעכשיו מקום מרכזי בזירה.

חייג עכשיו!
waze