מידע מקצועי

כיסוי לפוף - עצבו מחדש את החלל

כיסוי לפוף – עצבו מחדש את החלל

פופים הם פריט שיכול להשתלב היום בכל חלל. פופים נותנים מענה מושלם בסלון שלנו, בחדר הילדים וגם בחדר השינה. היום ניתן למצוא מגוון שלם של פופים שמעניקים ישיבה נוחה מול מסך הטלוויזיה, לקריאה של ספר או עיתון, לרביצה נוחה בזמן משחק קופסא עם הילדים ועוד מגוון שלם של פעילויות נעימות ומפנקות.

פופים מיוצרים מבדים שונים כמו עור, סקאי וגם מסריגים. הם רכים ומתכווננים עם כל תנוחה של הגוף שלנו. פופים אינם רק משמשים כפריט ישיבה אלה גם מעוצבים למשעי ומשמשים כפריט דקורטיבי לכל דבר, וכך מקנים לחלל מראה צעיר ורענן שכל אחד היה רוצה לחוש. יחד עם זאת ניתן גם להשיג היום עבור כל פוף צבעוני, כיסוי פוף תואם שאותו ניתן לכבס בכביסה עדינה ולחדש את המראה.

כיסוי לפופים

כיסוי לפופים הוא מצרך מושלם שנותן מענה ופתרון בהרבה בתים בהם יש ילדים קטנים. בכדי לא להילחץ מכל פעולה ותזוזה של הילדים ניתן להניח עליהם כיסוי שמגן על הבד המקורי של הפוף ומשאיר אתכם שקטים ורגועים. הכיסוי מגיע במגוון של צבעים עם ריצ'רץ' שאותו ניתן להסיר ולכבס בכל עת. הוא שומר ומגן על איכות הפוף, מכבסים אותו בכביסה עדינה של 30 מעלות ולאחר ייבוש מלבישים אותו חזרה בקלות מרבית. יש כיסויים בכל הגדלים כיסוי לפוך גדול, כיסוי סרוג לפוף ועוד.

פוף חדש בפוף ישן

גם אם בא לכם להתרענן בפוף חדש אין צורך לרכוש עוד פוף שעלותו יקרה, במידה ועיצבתם מחדש את החלל של הסלון שלכם ועדיין נשארתם עם הפוף האהוב והוא כבר לא מתאים לצבעים או לגוונים בעיצוב החדש, החלפת כיסוי לפוף תעשה את כל העבודה. אפשר לחדש את הפוף הישן בכיסוי חדש בכל מרקם או צבע שתרצו והנה לכם פוף שיתאים לגוונים שבחדר ובמרקם החדש שתחפצו. קיימים בשוק היום מגוון של כיסויים נעימים, איכותיים ונוחים שיאפשרו לכם להתחדש במחיר אטרקטיבי, ועדיין להמשיך ליהנות מהפוף האהוב שלכם לעוד שנים ארוכות.

לצפייה בקטלוג פופים מעוצבים מבית לימס – לחץ כאן

מחפשים עוד?

מאמרים נוספים

לקבלת ייעוץ נשמח שתצרו עמנו קשר

    דילוג לתוכן