מידע מקצועי

פופים וכריות – התוספת הנוחה שמאירה את החדר

פופים וכריות – התוספת הנוחה שמאירה את החדר

לפעמים מספיקה תוספת קטנה לחדר, מעוצב ככל שיהיה, כדי להוסיף אור וצבע, תחושת נעימות ונינוחות. גם סט הרהיטים המעוצב ביותר שתבחרו, לא ייראה מושלם בלי הזרקה של צבע או של פריט אחד כיפי שמעורר חיוך. לצד תמונות, אגרטלים וחפצי נוי, פרחים ושאר אביזרים משלימים, בחירת פופים וכריות אשר מתאימים לאווירה יכולה להקפיץ באופן מיידי כל מראה של חדר חדש ולהוסיף לו חן ויופי רב.

בעולם העיצוב פופים וכריות הם לא רק חפצים שמעניקים מראה משלים ומלא חיים לחדר מעוצב, אלא גם משמשים כאביזרים פרקטיים, לישיבה נוחה, לתמיכה בגוף או פשוט בשביל להתכרבל עם האנשים שאנחנו הכי אוהבים בעולם. כריות אלגנטיות יכולות להשתלב באופן מדויק בסלון יוקרתי ומהודר שנשמר למבוגרים של הבית, בעוד שמיקומם של פופים נוחים, רכים ונעימים כמקום מושבם של ילדים שובבים שמבקשים לנוח כמה דקות לפני ההשתוללות הבאה, ישתלם להורים בהחלט.

היכן נמקם פופים וכריות בביתנו?

פופים וכריות שמגיעים בעיצוב אישי ובעשרות צבעים וטקסטורות נעימות, יכולים להשתלב בכל חלל בבית.
כיום ניתן להוסיף פופים לחדרי ילדים אשר ישמשו כמקום ישיבה ומשחק וגם כאלמנט עיצובי. ניתן לשלב פופים וכריות תואמים בחדר השינה של ההורים או בחדר האורחים וכמובן רצוי וכדאי לשלב פופים וכריות גם בסלון הבית, כדי ליצור מקומות ישיבה נוספים וכדי להוסיף אלמנט עיצובי משעשע וקליל לכבדות של חדר הסלון.

פופים וכריות יכולים להשתלב גם בחדרים אחרים של הבית. למשל, ניתן למקם כמה פופים בצבעים מתאימים במרפסות סגורות ובכך ליצור פינת ישיבה נוספת. את הכריות ניתן לשלב כמעט בכל מקום והן תענקנה כמעט באופן מיידי מראה מחודש לחדר. כריות צבעוניות בעלות טקסטורה או דוגמה מיוחדת ישתלבו בסלונים בעלי גוונים נייטרליים. פופים בצבעים רגועים דווקא יוכלו להשתלב נפלא כחלק ממערכת ישיבה צבעונית יותר.

בטוחים, נוחים ועמידים לאורך זמן

בחדרי הילדים פופים וכריות נעימים למגע, בטוחים ומותאמים לישיבה של ילדים יוכלו להוסיף טקסטורה נוספת לצד התמונות והחפצים שמקשטים את החלל. בנוסף, חשוב לדעת כי כיום ניתן למצוא פופים וכריות עמידים ועשויים מבדים איכותיים מאד, כך שהם יוכלו לשמש את הילדים ואת כל יושבי הבית במשך שנים ארוכות ולהשתלב גם בעיצוב חדש עתידי של החללים השונים.

בין אם מדובר בחדר הילדים, בסלון או בחדר השינה, שילוב של פופים וכריות לצד הסרוויסים העתיקים, האגרטלים עמוסי הפרחים, התמונות על הקירות והרהיטים שבחרנו לעצמנו מעניק לחלל שלנו מראה נינוח, קליל ומהנה ובנוסף, מאפשר לנו ולילדים שלנו לארח, לקפוץ, להשתולל ולבסוף גם ליפול ולנוח בנוחות וברכות.

מחפשים עוד?

מאמרים נוספים

לקבלת ייעוץ נשמח שתצרו עמנו קשר

    דילוג לתוכן